22466
page-template-default,page,page-id-22466,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

INFLUENCER MARKETING AUDIT

Využili ste už veľký potenciál influencerov pre vašu značku, ale nie ste si istí, či bola kampaň efektívna? Influencer marketing audit vám pomôže zhodnotiť vašu doterajšiu spoluprácu, objaví jej nedostatky a zadefinuje budúce možnosti práce s influencermi na sociálnych sieťach a blogoch. Zájdeme do hĺbky a zhodnotíme vašu kampaň, priblížime vám dopad influencerov pre vašu značku a pripravíme návrh stratégie ďalšej spolupráce.

Kvartálny audit
Využili ste v rámci svojej komunikácie jednorázovú alebo krátkodobú spoluprácu ? Tento model je vhodný pre Vás. Stačí si vybrať počet influencerov a my zhodnotíme vašu doterajšiu spoluprácu, objavíme jej výhody alebo nedostatky.
Polročný audit
Obsahovala vaša komunikácia viacero kampaní s influencermi ? Vďaka tomuto modelu zájdeme do hĺbky zhodnotíme kampaň a priblížime dopad influencerov pre vašu značku.
Ročný audit
Ak ste stavili na dlhý beh, odporúčame tento model, Cieľom je zhodnotiť doterajšiu spoluprácu a objaviť jej nedostatky. Navrhneme budúce možnosti spolupráce s influencermi na sociálnych sieťach a blogoch.

Nevyhovuje vám ani jeden model a chceli by ste si ho navrhnúť na mieru? Kontaktujte nás mailom: lenka.miskolciova@contentagency.sk

Kontaktný formulár