19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Propagujte svoj produkt alebo službu prostredníctvom najvplyvnejšieho komunikačného kanálu.

Prečo reklama od influencerov?

DÔVERYHODNÁ REKLAMA

Fanúšikovia im nadovšetko dôverujú, pretože s nimi majú vybudovaný silný vzťah. Využite silu reklamy formou influencerov a nechajte si nimi spropagovať svoju značku.

VEĽKÉ PUBLIKUM

Ľudia dnes už klasickú reklamu ignorujú. Naopak influenceri sú najvplyvnejší komunikačný kanál. Sú všade tam, kde sa vaši potenciálni zákazníci naozaj nachádzajú.

Klienti, ktorí využili naše služby:

INFLUENCER MARKETING AUDIT

Využili ste už veľký potenciál influencerov pre vašu značku, ale nie ste si istí, či bola kampaň efektívna?

Chcem vedieť viac

Asociácia blogerov a influencerov

Zastrešujeme projekt Asociácia blogerov a influencerov, ktorý združuje influencerov z rôznych oblasti. Podarilo sa nám rozrásť a čísla uvedené nižšie hovoria samé za seba.

254

ČLENOV ASOCIÁCIE BLOGEROV

3,46 %

PRIEMERNÝ ENGAGEMENT RATE

1.865.223

SLEDUJE ICH NA INSTAGRAME

p
EFEKTÍVNA REKLAMNÁ KAMPAŇ

Pokiaľ potrebujete spropagovať produkt, službu či značku, alebo uvádzate na trh novinku, ste u nás správne. Aktuálne najsilnejším nositeľom informácie sú články, videá a fotografie vytvorené blogermi, ktorým ľudia dôverujú. Odporúčime a zrealizujeme pre vás silnú a efektívnu reklamnú kampaň.

ŠIROKÝ DOSAH REKLAMY

Na doteraz zauživané formy reklamy prestávame reagovať. Naopak blogeri sú najvplyvnejší komunikačný kanál. Sú všade tam, kde sa vaši potenciálni zákazníci naozaj nachádzajú. Celkový dosah reklamy jednotlivých blogerov podrobne analyzujeme podľa ich návštevnosti a dosahu na populárnych sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

p
VEĽKÝ VÝBER BLOGEROV

Ušetrite čas a náklady spojené s vyhľadávaním blogerov a následnej komunikácii s nimi. Na základe vašich požiadaviek vám pripravíme podrobný zoznam najvhodnejších blogerov pre vašu reklamnú kampaň.

INFLUENCER MARKETING

Spojíme vás so správnym influencerom, ktorý sa hodí k vašej značke, či konkrétnemu produktu. Ak ste doteraz nevyužili potenciál influencer marketingu, je správny čas objaviť tento najrýchlejšie rastúci kanál v online marketingu.

EVENTY

Uvádzate na trh nový produkt, službu, značku alebo otvárate novú prevádzku a potrebujete to všetkým povedať? Na základe vašich požiadaviek vám odporučíme a zabezpečíme účasť populárnych blogerov či influencerov, ktorí vašu dôležitú udalosť mediálne odprezentujú.

INFLUENCER MARKETING EVENTS

Zabezpečíme výber vhodných influencerov pre váš event.

Chcem vedieť viac