Naše projekty - Content Agency
22030
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22030,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Učíme sa na vlastných chybách, na svojich projektoch.
Vďaka tomu vieme klientom ponúkať také riešenia, ktoré v praxi fungovali.
Naša agentúra zastrešuje tieto projekty.

Asociácia blogerov a influencerov

Edukuje, zastupuje a chráni záujmy jej členov, pričom pomáha budovať uznávanú blogersku scénu.

Chcem vedieť viac
Bloger roka

Každoročné prestížne udeľovanie cien najlepším slovenským blogerom.

Chcem vedieť viac
Content marketing od A po zet

Live talk show, ktorú moderuje, Jana Malaga, špecialistka na content marketing a influencer marketing. Každý mesiac iný hosť. Každý mesiac nová téma prinášaujúca pohľad do sveta obsahového marektingu. Určené pre marketingových manažérov, freelancerov a influencerov.

Mama, mňam

Prvá kuchárska kniha, v ktorej svoje recepty zozbierali známe slovenské blogerky a influencerky. Mama, mňam ponúka recepty pre deti od 0 do 3 rokov. V knihe nájdete jednoduché recepty bez použitia polotovarov, ktoré nakŕmia bábätkám brušká v priebehu pár minút. Kniha je doplnená fotografiami receptov a odborným výkladom Silvie Horeckej, ktorá garantuje základne princípy stravovania pre deti do 3 rokov. V knihe je 101 receptov od autoriek ako sú Kristína Tormová, Lenka Šóošová, Mirka Luberdová, Denisa Lipovská, Michala Grešková či Mirka Dobiš Michalková.

Chcem vedieť viac
goOnline (mobile first solutions)

Unikátne riešenie cenovo dostupnej mobilnej aplikácie kompatibilnej pre iPhony i Androidy. Cieľovou skupinou sú nielen autori kníh, ktorí chcú pre svojich čitatelov ponúkať bonusový obsah vo forme e-kníh či videí, ale aj pre tých, ktorí by chceli svoj obsah aj monetizovať a zároveň chrániť svoje autorské práva (know-how) a zabrániť pred zneužívaním i masovým šírením.

Viac už čoskoro...
Potrebujete sa komunikačne odlíšiť?
Dohodnite si s nami osobné stretnutie a pomôžeme vám zviditeľniť svoju značku.
Chcem sa stretnúť