23810
page-template-default,page,page-id-23810,cookies-not-set,stockholm-core-1.0.8,cooltimeline-body,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

NÁŠ PRÍBEH

Najlepšie sú tie nápady, ktoré nevznikajú s umýslom, že má ísť o biznis. Sú prirodzeným pokračovaním projektov, ktoré do seba v jednom okamihu zapadnú a dávajú zrazu význam.

CONTENT AGENCY TÍM

Agentúra nie je inštitúcia. Agentúra nie je budova. Sú to ľudia.

Jana Malaga

Content and Influencer marketing specialist

Kristína Gazdagová

Influencer marketing strategist

Dominika Kojčevová

Influencer marketing manager

Barbora Senčáková

Content marketing strategist

Cool Timeline

2019
november 3

KANCELÁRIU CONTENT AGENCY NÁJDETE UŽ AJ V ČESKEJ REPUBLIKE

Úlohou českého hubu je vytvárať digitálne projekty nielen pre Česko a Slovensko, ale aj pre krajiny ako Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Kde má dnes naša agentúra partnerské agentúry a overených dodávateľov. >>> viac <<<

jún 19

STALI SME SA ČLENOM IAB SLOVAKIA

Vstup do IAB SLOVAKIA – združenie pre internetovú reklamu je pre nás prirodzeným pokračovaním vlastných aktivít. Spojili sme hlavy dokopy s tými, ktorí sú rovnako zapálení pre online svet a spoločne formovať a vzdelávať tento trh a ľudí v ňom.

február 13

CONTENT MARKETING OD A PO ZET

Koncept vzdelávacích talkov s miernymi zmenami pokračuje. Vítaní sú nielen blogeri a influenceri, ale aj marketingoví manažéri, brand manažéri, freelanceri. Všetci tí, ktorí rozbiehajú či už majú rozbehnutý biznis a hľadajú prednášku, seminár či kurz obsahového marketingu, ktorý je zadarmo.

Každý mesiac vo WebSupporte, vždy s iným odborníkom na témy, ktoré sa týkajú content marketingu. Talk moderuje Jana Malaga, CEO Content agency, Google Certified Trainer a špecialistka na obsahový marketing a content marketing.

Ak ste nestihli prísť. Podcasty z talkov nájdete na Google, SoundCloud, iTunes či Spotify.

2018
máj 1

BLOGER ROKA 2018

BLOGER ROKA 2018

4. ročník ankety najlepších slovenských influencerov sa nesie v duchu video obsahu, nových kategórií a filantropie.

>>> www.blogerroka.sk <<<

január 18

BLOGGER mEATings 2018

S ohľadom na akuálne požiadavky blogerov a svetové trendy minimálne raz mesačne pripravujeme talk s kvalifikovaným odborníkom. Podujatia sú pre členov Asociácie blogerov zadarmo. Vítaní sú aj tí, ktorí sa s myšlienkou začať blogovať zatiaľ len pohrávajú a potrebujú nakopnúť.

Podujatia sa konaju vždy na príjemnom mieste, kde si môžu blogeri vychutnať nielen nové informácie, ale aj chutné jedlo. Raz mesačne sa vidíme vo WebSupporte. Kalendár podujatí najdete >> TU <<.

2017
apríl 1

BLOGER ROKA 2017

Prívlastkom tretieho ročníka ankety o naj blogerov a youtuberov je veľkoleposť. Na galavečere v Refinery Gallery očakávame viac ako 400 hostí.

>>> www.blogerroka.sk <<<

 

 

2016
október 16

ASOCIÁCIA BLOGEROV A INFLUENCEROV

Asociácia blogerov

Vytvorili sme nadčasový projekt, ktorého cieľom je vzdelávať slovenských influencerov a poskytovať im platformu, ktorá im pomáha s nastavením osobnej marketingovej stratégie.

október 1

CONTENT AGENCY

Model našej boutique content marketing agentúry je postavený na dvoch pilieroch: content marketing a influencer marketing. Budujeme partnerské vzťahy, navrhujeme stratégie a prinášame výsledky, ktoré pozitívne ovplyvňujú nielen život našich klientov, ale aj ich zákazníkov.

marec 1

2. ROČNÍK BLOGER ROKA

Slovensko zažíva blogerský boom. V tomto ročníku bolo prihlasených histroricky najviac blogerov.

>>> https://blogerroka.sk <<<

2015
máj 13

ANKETA BLOGER ROKA®

Prvý raz v histórii boli ocenení slovenskí influenceri – blogeri v 10 súťažných kategóriách.

>>> www.blogerroka.sk <<<