23810
page-template-default,page,page-id-23810,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

NÁŠ PRÍBEH

Najlepšie sú tie nápady, ktoré nevznikajú s umýslom, že má ísť o biznis. Sú prirodzeným pokračovaním projektov, ktoré do seba v jednom okamihu zapadnú a dávajú zrazu význam.

CONTENT AGENCY TÍM

Agentúra nie je inštitúcia. Agentúra nie je budova. Sú to ľudia.

team_image

Jana Malaga

Content and Influencer marketing specialist
team_image

Lenka Miškolciová

Content marketing specialist
team_image

Katarína Očovanová

Influencer marketing manager
team_image

Petra Esterling

Grafička, ilustrátorka, fotografka
team_image

Kristína Sváková

Influencer marketing manager
team_image

Mária Dvořáčková

Content marketing manager (ext.)

Cool Timeline

2022
18 mája

Stali sme sa certifikovanými v content marketingu

Stali sme sa certifikovanými v content marketingu

Content a influencer marketing patria medzi dva základné piliere, na ktorých stojí naša agentúra. V máji 2022 sme sa preto aj oficiálne „certifikovali“ v celosvetovo populárnej vzdelávacej platforme HubSpot Academy. Po absolvovaní kurzu sme získali certifikát z oblasti content marketingu s platnosťou na dva roky.

2021
21 novembra

Ako na influencer marketing: Nový e-book aj na martinus.sk

Ako na influencer marketing: Nový e-book aj na martinus.sk

Uvažujete nad spoluprácou s influencermi? Stiahnite si náš aktuálny e-book, ktorý vám prezradí všetko, čo potrebujete (a mali by ste) vedieť o influencer marketingu. Tento ebook sa dá stiahnuť z nášho agentúrneho webu, ale nájdete ho ZADARMO aj na Martinuse.

https://contentagency.sk/ebook/

25 februára

Nahrali sme pokračovanie najúspešnejšieho podcastu roku 2019

Nahrali sme pokračovanie najúspešnejšieho podcastu roku 2019

Najpočúvanejším Websupporťáckym podcastom roku 2019 bol práve ten, ktor‎‎ý sa venoval influencer marketingu. Dva roky na to sme nahrali pokračovanie. Ide o podcast s názvom Kedy influencer marketing generuje leady a zvyšuje predaj? Jana Malaga, CEO Content agency, v ňom vysvetľuje, ako sa influencer marketing vyvíja, čo v ňom funguje a čo naopak nie a tiež to, aké možnosti značky aktuálne využívajú a kam by sa ešte mohli v spolupráci s influencermi posunúť. Všetky podcasty nájdete na tejto podstránke.

2020
2 apríla

Vydali sme e-book Ako urobiť podcasty

kniha podcasty

Podcasty sa v uplynulých rokoch stali absolútnym fenoménom, ktorý neobišiel ani Slovensko. V „pandemickom roku“ 2020 začalo dokonca podcasty podľa prieskumov počúvať ešte viac mladých ľudí do 35 rokov. Aj preto sme vydali a pre vás zadarmo na našom webe sprístupnili e-book s názvom Ako urobiť podcasty. Ak sa chcete priučiť, ako podcasty robiť správne, začítajte sa.

2019
3 novembra

KANCELÁRIU CONTENT AGENCY NÁJDETE UŽ AJ V ČESKEJ REPUBLIKE

Úlohou českého hubu je vytvárať digitálne projekty nielen pre Česko a Slovensko, ale aj pre krajiny ako Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Kde má dnes naša agentúra partnerské agentúry a overených dodávateľov. >>> viac <<<

19 júna

STALI SME SA ČLENOM IAB SLOVAKIA

Vstup do IAB SLOVAKIA – združenie pre internetovú reklamu je pre nás prirodzeným pokračovaním vlastných aktivít. Spojili sme hlavy dokopy s tými, ktorí sú rovnako zapálení pre online svet a spoločne formovať a vzdelávať tento trh a ľudí v ňom.

13 februára

CONTENT MARKETING OD A PO ZET

Koncept vzdelávacích talkov s miernymi zmenami pokračuje. Vítaní sú nielen blogeri a influenceri, ale aj marketingoví manažéri, brand manažéri, freelanceri. Všetci tí, ktorí rozbiehajú či už majú rozbehnutý biznis a hľadajú prednášku, seminár či kurz obsahového marketingu, ktorý je zadarmo.

Každý mesiac vo WebSupporte, vždy s iným odborníkom na témy, ktoré sa týkajú content marketingu. Talk moderuje Jana Malaga, CEO Content agency, Google Certified Trainer a špecialistka na obsahový marketing a content marketing.

Ak ste nestihli prísť. Podcasty z talkov nájdete na Google, SoundCloud, iTunes či Spotify.

2018
1 mája

BLOGER ROKA 2018

BLOGER ROKA 2018

4. ročník ankety najlepších slovenských influencerov sa nesie v duchu video obsahu, nových kategórií a filantropie.

>>> www.blogerroka.sk <<<

18 januára

BLOGGER mEATings 2018

S ohľadom na akuálne požiadavky blogerov a svetové trendy minimálne raz mesačne pripravujeme talk s kvalifikovaným odborníkom. Podujatia sú pre členov Asociácie blogerov zadarmo. Vítaní sú aj tí, ktorí sa s myšlienkou začať blogovať zatiaľ len pohrávajú a potrebujú nakopnúť.

Podujatia sa konaju vždy na príjemnom mieste, kde si môžu blogeri vychutnať nielen nové informácie, ale aj chutné jedlo. Raz mesačne sa vidíme vo WebSupporte. Kalendár podujatí najdete >> TU <<.

2017
1 apríla

BLOGER ROKA 2017

Prívlastkom tretieho ročníka ankety o naj blogerov a youtuberov je veľkoleposť. Na galavečere v Refinery Gallery očakávame viac ako 400 hostí.

>>> www.blogerroka.sk <<<

 

 

2016
16 októbra

ASOCIÁCIA BLOGEROV A INFLUENCEROV

Asociácia blogerov

Vytvorili sme nadčasový projekt, ktorého cieľom je vzdelávať slovenských influencerov a poskytovať im platformu, ktorá im pomáha s nastavením osobnej marketingovej stratégie.

1 októbra

CONTENT AGENCY

Model našej boutique content marketing agentúry je postavený na dvoch pilieroch: content marketing a influencer marketing. Budujeme partnerské vzťahy, navrhujeme stratégie a prinášame výsledky, ktoré pozitívne ovplyvňujú nielen život našich klientov, ale aj ich zákazníkov.

1 marca

2. ROČNÍK BLOGER ROKA

Slovensko zažíva blogerský boom. V tomto ročníku bolo prihlasených histroricky najviac blogerov.

>>> https://blogerroka.sk <<<

2015
13 mája

ANKETA BLOGER ROKA®

Prvý raz v histórii boli ocenení slovenskí influenceri – blogeri v 10 súťažných kategóriách.

>>> www.blogerroka.sk <<<