23810
page-template-default,page,page-id-23810,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

NÁŠ PRÍBEH

Najlepšie sú tie nápady, ktoré nevznikajú s umýslom, že má ísť o biznis. Sú prirodzeným pokračovaním projektov, ktoré do seba v jednom okamihu zapadnú a dávajú zrazu význam.

CONTENT AGENCY TÍM

Agentúra nie je inštitúcia. Agentúra nie je budova. Sú to ľudia.

team_image

Jana Malaga

Content and Influencer marketing specialist
team_image

Lenka Miškolciová

Content marketing specialist
team_image

Petra Esterling

Grafička, ilustrátorka, fotografka
team_image

Kristína Sváková

Influencer marketing manager

Cool Timeline

2021
25 februára

Nahrali sme pokračovanie najúspešnejšieho podcastu roku 2019

Nahrali sme pokračovanie najúspešnejšieho podcastu roku 2019

Najpočúvanejším Websupporťáckym podcastom roku 2019 bol práve ten, ktor‎‎ý sa venoval influencer marketingu. Dva roky na to sme nahrali pokračovanie. Ide o podcast s názvom Kedy influencer marketing generuje leady a zvyšuje predaj? Jana Malaga, CEO Content agency, v ňom vysvetľuje, ako sa influencer marketing vyvíja, čo v ňom funguje a čo naopak nie a tiež to, aké možnosti značky aktuálne využívajú a kam by sa ešte mohli v spolupráci s influencermi posunúť. Všetky podcasty nájdete na tejto podstránke.

2020
2 apríla

Vydali sme e-book Ako urobiť podcasty

kniha podcasty

Podcasty sa v uplynulých rokoch stali absolútnym fenoménom, ktorý neobišiel ani Slovensko. V „pandemickom roku“ 2020 začalo dokonca podcasty podľa prieskumov počúvať ešte viac mladých ľudí do 35 rokov. Aj preto sme vydali a pre vás zadarmo na našom webe sprístupnili e-book s názvom Ako urobiť podcasty. Ak sa chcete priučiť, ako podcasty robiť správne, začítajte sa.

2019
3 novembra

KANCELÁRIU CONTENT AGENCY NÁJDETE UŽ AJ V ČESKEJ REPUBLIKE

Úlohou českého hubu je vytvárať digitálne projekty nielen pre Česko a Slovensko, ale aj pre krajiny ako Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Kde má dnes naša agentúra partnerské agentúry a overených dodávateľov. >>> viac <<<

19 júna

STALI SME SA ČLENOM IAB SLOVAKIA

Vstup do IAB SLOVAKIA – združenie pre internetovú reklamu je pre nás prirodzeným pokračovaním vlastných aktivít. Spojili sme hlavy dokopy s tými, ktorí sú rovnako zapálení pre online svet a spoločne formovať a vzdelávať tento trh a ľudí v ňom.

13 februára

CONTENT MARKETING OD A PO ZET

Koncept vzdelávacích talkov s miernymi zmenami pokračuje. Vítaní sú nielen blogeri a influenceri, ale aj marketingoví manažéri, brand manažéri, freelanceri. Všetci tí, ktorí rozbiehajú či už majú rozbehnutý biznis a hľadajú prednášku, seminár či kurz obsahového marketingu, ktorý je zadarmo.

Každý mesiac vo WebSupporte, vždy s iným odborníkom na témy, ktoré sa týkajú content marketingu. Talk moderuje Jana Malaga, CEO Content agency, Google Certified Trainer a špecialistka na obsahový marketing a content marketing.

Ak ste nestihli prísť. Podcasty z talkov nájdete na Google, SoundCloud, iTunes či Spotify.

2018
1 mája

BLOGER ROKA 2018

BLOGER ROKA 2018

4. ročník ankety najlepších slovenských influencerov sa nesie v duchu video obsahu, nových kategórií a filantropie.

>>> www.blogerroka.sk <<<

18 januára

BLOGGER mEATings 2018

S ohľadom na akuálne požiadavky blogerov a svetové trendy minimálne raz mesačne pripravujeme talk s kvalifikovaným odborníkom. Podujatia sú pre členov Asociácie blogerov zadarmo. Vítaní sú aj tí, ktorí sa s myšlienkou začať blogovať zatiaľ len pohrávajú a potrebujú nakopnúť.

Podujatia sa konaju vždy na príjemnom mieste, kde si môžu blogeri vychutnať nielen nové informácie, ale aj chutné jedlo. Raz mesačne sa vidíme vo WebSupporte. Kalendár podujatí najdete >> TU <<.

2017
1 apríla

BLOGER ROKA 2017

Prívlastkom tretieho ročníka ankety o naj blogerov a youtuberov je veľkoleposť. Na galavečere v Refinery Gallery očakávame viac ako 400 hostí.

>>> www.blogerroka.sk <<<

 

 

2016
16 októbra

ASOCIÁCIA BLOGEROV A INFLUENCEROV

Asociácia blogerov

Vytvorili sme nadčasový projekt, ktorého cieľom je vzdelávať slovenských influencerov a poskytovať im platformu, ktorá im pomáha s nastavením osobnej marketingovej stratégie.

1 októbra

CONTENT AGENCY

Model našej boutique content marketing agentúry je postavený na dvoch pilieroch: content marketing a influencer marketing. Budujeme partnerské vzťahy, navrhujeme stratégie a prinášame výsledky, ktoré pozitívne ovplyvňujú nielen život našich klientov, ale aj ich zákazníkov.

1 marca

2. ROČNÍK BLOGER ROKA

Slovensko zažíva blogerský boom. V tomto ročníku bolo prihlasených histroricky najviac blogerov.

>>> https://blogerroka.sk <<<

2015
13 mája

ANKETA BLOGER ROKA®

Prvý raz v histórii boli ocenení slovenskí influenceri – blogeri v 10 súťažných kategóriách.

>>> www.blogerroka.sk <<<