24250
post-template-default,single,single-post,postid-24250,single-format-standard,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
contentova agentura Praha

Obsahová agentura Praha: kanceláriu Content agency nájdete už aj v Českej republike

Slovenská obsahová agentúra Content agency, za ktorej vznikom stojí Jana Malaga, zakladateľka slovenskej ankety BLOGER ROKA, otvorila koncom októbra 2019 kanceláriu v Českej republike. Úlohou hubu bude vytvárať digitálne projekty nielen pre Česko a Slovensko, ale aj pre krajiny ako Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Kde má dnes Content agency partnerské agentúry a overených dodávateľov. Časom chce vytvoriť huby aj v týchto krajinách.

Myšlienka rozšíriť pôsobnosť služieb prišla po tom, ako sme realizovali priamo ako aj sprostredkovane niekoľko slovensko-českých kampaní, ako aj čisto české kampane. Išlo primárne o influencer marketing s presahom na performance, nákup médií, content marketing a social media. Čo sa týka oblastí, išlo najmä o FMCG – zdravý životný štýl, gastro a krása.

Prvotná myšlienka a ambícia nabrala presné kontúry v momente, ako nás podporila naša partnerská agentúra Effectix.com, ktorá je nielen v Bratislave, ale aj v Prahe už etablovaná a zabehnutá. Doslova nás prichýlili pod vlastnú strechu. Nemusíme riešiť otázku, kde bude náš nový hub sídliť.

 

„Makáme o 106 a o to s väčšou hrdosťou môžem konštatovať,
že sme dnes významný slovenský hráč v oblasti influencer marketing produkcie
s najväčším počtom priamych kontaktov na slovenských influencerov.
Vďaka tomu máme za sebou veľa kampaní.
Radi robíme to, čo nás baví –  vývoj obsahových stratégií
a konceptov, tvorbu obsahu, event marketing
a výborne fungujúci online reputačný manažment.“

Jana Malaga, CEO, Content agency.

 

Aké marketingové služby na českej pôde môžete očakávať od Content agency?

Doma sa cítime v content marketingu a v influencer markertingu (nativni reklama) – na týchto dvoch pilieroch je postavený model našej boutique content marketing agentúry.


ČO JE TO CONTENT MARKETING?


Sme o krok vpred. Formujeme slovenský trh a udávame trendy. Svedčia o tom naše vlastné projekty. Vďaka tomu vieme klientom ponúkať také riešenia, ktoré v praxi fungujú, sú nadčasové a neopozerané.

„Otvorenie pobočky v Prahe je pre nás výzva nielen po biznisovej stránke. Radi sa vzdelávame a aj vzdelávame. Už teraz pripravujeme plán eventov na rok 2020, ktoré budeme realizovať pre influencerov aj marketérov v českom office. Sledujte môj osobný profil na LinkedIn, ako aj naše agentúrne profily na LinkedIne, Instagrame, Facebooku či YouTube,“ uvádza Jana, ktorá je tiež slovenskou Google Certified Trainer.