23527
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-23527,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
  • kurz content marketing

Ako na LinkedIne vyčarovať vyšší dosah? 20.6.2019

 

LinkedIn už nie je sieťou len na hľadanie nových pracovných príležitostí. Je dôležitou platformou, na ktorej sa dá zvýšiť povedomie o značke, ako aj predstaviť produkty/služby.

Na rozdiel od Facebooku a Instagramu je ešte reklamami nezahltená a dá sa na nej čarovať s organikou. Preto Janka Malaga oslovila najlepšieho čarodeja na Slovensku, ktorý má kúzelnú paličku, ktorú pomenoval Inbound. Volá sa Miki Plichta. Čaruje s ňou a ide mu to 🙂 Pozná mnoho zaklínadiel, vďaka ktorým sa dejú predaje, bez kreditu dosahujete zásahy a konverzie, ktoré by ste inak na FB dosiahli len platenou reklamou (a v niektorých prípadoch, ani tou nie).

 

Kľúčovými témami talku o obsahovom marektingu budú:

L ako LinkedIn, I ako Inbound, S ako storytelling a O ako osobná značka.

 

Nezabudnite sa prihlásiť na kurz Content marketing od A po zet

Príďte s nami diskutovať do nových priestorov WebSupportu v utorok 20.6. o 18.00. Diskusiu moderuje Jana Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing (Content agency).

>>> PRIHLÁSENIE<<<

Budeme sa na vás tešiť!

Category

Content marketing, Pre firmy, Sociálne siete