22715
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22715,cookies-not-set,stockholm-core-1.0.8,cooltimeline-body,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Blogger mEATing 12.4.2018

Chcem dať do vašej pozornosti štvrtý Blogger mEATing na tému Ako zvýšiť návštevnosť blogu.

Mojím hosťom bude Martin Mažár, autor blogu expertnapredaj.sk a spoluzakladateľ blogu milujemewellness.sk. Martin sa k blogovaniu dostal náhodou pred 7 rokmi. Vtedy netušil, že blogovanie mu zmení život. Vďaka blogovaniu dal výpoveď v práci zniekoľnásobil svoj príjem a začal si viac užívať život. Dnes učí obchodníkov a podnikateľov využívať internet na získavanie klientov a zvyšovanie predaja.

 

O čom to bude?

Cieľom každého blogera je mať čo najviac čitateľov. Ale ako na to? S Martinom Mažárom budem debatovať nielen o tom ako prilátať čitateľov na webové stránky blogerov, ktorí vytvárajú množstvo unikátneho a autentického obsahu. Od Martina vymámim tipy a overené hinty. Máte sa na čo tešiť.

Teším sa na vás,

Jana Malaga
zakladateľka Asociácie blogerov a súťaže BLOGER ROKA®
www.contentagency.sk

 

Ako sa prihlásiť na Blogger mEATing?

Vstup je free pre všetkých aktívnych blogerov, ktorí blogujú aktívne minimálne 3 mesiace, avšak je potrebné kúpiť si free vstupenku cez Eventbride.

Pri registrácii nám uveďte aj link na váš blog, aby sme si ho vedeli okuknúť a lepšie sa pripraviť obsahovo na talk.

Category

Influencer marketing