22349
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22349,cookies-not-set,stockholm-core-1.0.8,cooltimeline-body,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Blogger mEATing 15.2.2018

 

Rada by som Vás pozvala na druhý Blogger mEATing, ktorý určite zaujme VŠETKÝCH blogerov, ktorí majú profil na INSTAGRAM. Moje pozvanie na februárový talk prijal macher na Instagram Martin Rajec zo Zaraguzy, ktorého viacerí poznajú pod menom Rajo.
Prečo som si vybrala práve Raja?

Pretože som z viacerých zdrojov na neho dostala odporúčanie ako na toho pravého, ktorý sa rozumie do Instagramu. Veď bodaj by nie, keďže sa venuje sociálnym sieťam od roku 2011! Aktuálne je v Zaraguze na pozícii Social media špecialista a radí top značkám. Blogerom poradí AKO ROBIŤ INSTAGRAM TAK, ABY BOLI PRE ZNAČKY ŽIADANÍ A ATRAKTÍVNI.

Teším sa na vás,

Jana Malaga
zakladateľka Asociácie blogerov a súťaže BLOGER ROKA

AKO SA PRIHLÁSIŤ na Blogger mEATing?
Vstup je free pre všetkých aktívnych blogerov, ktorí blogujú minimálne 3 mesiace a majú svoj IG profil, ktorý využívajú pre účely blogovania, avšak je potrebné kupiť si free vstupenku cez Eventbride.

DÁTUM A ČAS:

15.2.2018 18:00 - 20:00

MIESTO:

Websupport, Staré grunty 12, Bratislava

Lektor:

Jana Malaga a hosť Martin Rajec zo Zaraguzy

Počet účastníkov:

30

CENA PRE ČLENA ASOCIÁCIE BLOGEROV:

ZADARMO, nutná registrácia: https://lnk.sk/abAY

BEŽNÁ CENA A CENA PRE NEČLENA:

Len pre aktívnych blogerov, ktorí blogujú viac ako 3 mesiace, nutná registrácia: https://lnk.sk/abAY

Category

Influencer marketing