22482
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22482,cookies-not-set,stockholm-core-1.0.8,cooltimeline-body,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Blogger mEATing 15.3.2018

Rada by som Vás pozvala na tretí Blogger mEATing. Témou je SEO. Tri písmená, ktoré predstavujú dôležitý pilier každého kvalitného a čítaného blogu. Spolu s Peťom Nemčekom z Effectixu sa pozrieme na to, aké nastavenia by mal mať každý blog a aké hinty sa v tejto oblasti oplatí poznať.

O čom to bude?

Tento talk by si mal pozrieť/navštíviť každý bloger, ktorý by chcel zvýšiť návštevnosť na svojom blogu. Peťa sa budem pýtať na to, ako si urobiť SEO audit, aké tooly využívať na svojom blogu, či aké sú možnosti pre dané blogerské platformy WordPress a Blogger. Zároveň sa pozrieme na to, aké prvky by mal obsahov každý blogový príspevok, či aj to, ako pracovať s kľúčovými slovami a frázami.

Teším sa na vás,

Jana Malaga
zakladateľka Asociácie blogerov a súťaže BLOGER ROKA®
www.contentagency.sk

Ako sa prihlásiť na Blogger mEATing?

Vstup je free pre všetkých aktívnych blogerov, ktorí blogujú aktívne minimálne 6 mesiacov, avšak je potrebné kúpiť si free vstupenku cez Eventbride. Pozor, počet miest je limitovaný! Pri registrácii nám NAMIESTO PRIEZVISKA uveďte link na váš blog, aby sme si ho vedeli okuknúť a Peťo sa pozrie na to, ako by sa dal optimalizovať blog z pohľadu SEO.

DÁTUM A ČAS:

štvrtok 15. marca 2018 od 18:00 do 20:00

MIESTO:

Websupport, Staré grunty 12, Bratislava

LEKTOR:

Jana Malaga a hosť Peter Nemček z agentúry Effectix

POČET ÚČASTNÍKOV:

30

Category

Influencer marketing