22720
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22720,cookies-not-set,stockholm-core-1.0.8,cooltimeline-body,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Blogger mEATing 17.5.2018

Chcem dať do vašej pozornosti piaty Blogger mEATing, ktorého cieľom je odpovedať na otázky blogerom ako pri honorovaných spoluprácach vyriešiť zazmluvnenie a optimalizovať príjmy z blogovania.

 

Prečo som si pozvala Petra Furmaníka?

Vyznať sa v zákonoch dá zabrať. Pre bežného človeka je problém vyriešiť konkrétne situácie, ktoré prináša život, po prečítaní zákona máme neraz v hlave väčší “guláš” ako predtým. Zaujal ma blog ludskourecou.sk, ktorý čítam už veľmi dlho a neraz som našla na ňom odpovede, ktoré sa nikde ine nenachádzali napísané a na konkrétneych príkladoch vysvetlené tak ako na blogu Petra Furmaníka.

 

O čom to bude?

Každý bloger chce blogom zarábať a keď konečne príde ten významný okamih a dohodne si honorovanú spoluprácu príde problém. Ako zlegalizovať tieto príjmy? Značka chce od blogera faktúru, on ju vystaviť nevie, lebo nemá živnosť ani eseročku. Ako teda postupovať? Poradí nám Peter Furmaník, ktorého sa budem pýtať na konkrétne veci z praxe.

Teším sa na vás,

Jana Malaga
zakladateľka Asociácie blogerov a súťaže BLOGER ROKA®

 

Ako sa prihlásiť na Blogger mEATing?

Vstup je free pre všetkých aktívnych blogerov, ktorí blogujú aktívne minimálne 3 mesiace, avšak je potrebné kúpiť si free vstupenku cez Eventbride.
Pozor, počet miest je limitovaný! Pri registrácii nám uveďte aj link na váš blog, aby sme si ho vedeli okuknúť a lepšie sa pripraviť obsahovo na talk.

Category

Influencer marketing