23039
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-23039,cookies-not-set,stockholm-core-1.0.8,cooltimeline-body,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
  • blogger meetup by content agency

Blogger mEATing 22.11.2018

 

Ako robiť naozaj dobrý a žiadaný obsah na Facebook a Instagram?

 

Najbližší Blogger mEATing sa uskutoční ako vždy – tretí štvrtok v mesiaci. Moje pozvanie prijala Kristína Tormová, s ktorou sa budeme rozprávať o všeličom, ale najmä o to ako sa hrať s obsahom na FB a IG a vytvoriť ho tak, aby bol nielen dobrý, ale ľudí bavil natoľko, že vás budú sledovať a reagovať naň srdiečkami.

Budeme rozoberať ako to robiť, nerobiť a určite nerobiť. Urobíme aj mini analýzu čo by sa v takom poste malo a nemalo objaviť, ako spracovať zadanie od klienta či agentúry a ako napokon vytvoriť autentický obsah, ktorý uspokojí značku a zároveň budeme mať pekný autentický feed, ktorí naši fanúšikovania budú milovať.

PS: Pretože nikto nemá rád ak počas dobrého filmu dajú reklamu, veľa reklamy a ani vaši fanúšikovia vás nesledujú kvôli reklame. Chcú obsah, zábavu, informácie, emócie, vaše ja – a aj si s vami pokecať.

Teším sa na vás.

Jana Malaga

 

Ako sa prihlásiť na Blogger mEATing?

Vstup je free pre všetkých aktívnych blogerov, ktorí blogujú aktívne minimálne 3 mesiace, avšak je potrebné kúpiť si free vstupenku cez Eventbride. Pozor, počet miest je limitovaný! Pri registrácii nám uveďte aj link na váš blog, aby sme si ho vedeli okuknúť a lepšie sa pripraviť obsahovo na talk.

 

LINK NA EVENT NA FB

Category

Influencer marketing