23821
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-23821,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Čo ste o Google doteraz netušili >>> Talk 2.7.2019. Vstup VOĽNÝ!

 

Viete, koľko rokov bude mať v septembri Google?

Presne 21 rokov, čo je skutočne dlhá doba. Nejeden z nás využíva okrem vyhľadávača jeho dôležité súčasti na každodennej báze. Ktoré sú tie vaše? Gmail? Google Disk? Alebo prekladač? YouTube? Alebo Google Play vo svojom Androide? Klasický kalendár, odborný Analytics či AdWords?

 

Avšak Google nie je len o týchto projektoch. Jeho silnou výsadou je zameranie na vzdelávanie a budovanie zručností nielen prostredníctvom online kurzov, ktoré poskytuje úplne zadarmo s riadnym certifikátom. Viac nám o tom porozpráva marketingová riaditeľka Google Slovensko Martina Sokolíková.

 

Kľúčovými témami

talku budú G ako Google (Grow with Google), S ako Skills (of the Future) a V ako vzdelávanie.

 

Príďte s nami diskutovať do nových priestorov WebSupportu v utorok 2.7. o 18.00. Diskusiu moderuje Jana Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing (Content agency). Budeme sa na vás tešiť!

Category

Content marketing, Pre firmy, Sociálne siete