25313
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-25313,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Čo ste o SMS kampaniach doteraz netušili >> 3. 10. 2020 <<

Už dávno pre nás nie je mobil len prostriedkom, aby sme niekoho počuli a poslali mu textovú správu. Využívame ho vďaka aplikáciám aj na platenie, manažovanie domácnosti i seba. Neustále ho držíme v rukách. Preto keď pípne SMS, je za okamih prečítaná.

Tieto textové správy, sa však dajú využiť aj ako krátke reklamné posolstvo, ktorým vieme zákazníka upozorniť na limitovanú ponuku, novinku či otvorenie novej prevádzky. Výborný marketingový nástroj, ktorým sa dá zefektívniť multi-channel marketing nejednej značky a integrovať ho do obsahového marketingu.

 

Reklamná slepota ovplyvňuje značky aj vo výbere a v neustálom skúšaní marketingových nástrojov. Ako obsah v sms dokáže zasiahnuť zákazníka, nám priblíži nenapraviteľný optimista Matej Kostolný, ktorý v O2 takmer 2 roky pomáha značkám s nastavením a optimalizáciou sms kampaní.

 

Diskusiu bude moderovať Janka Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing z Content agency.

 

Tešíme sa na vás i na vaše otázky cez slido (#wsevent)- na streamovacej platforme https://websupport.mysli.digital/.

 


Nestihli ste live steam? Nevadí, vypočujte si podcast.


 

Category

Content marketing