24363
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-24363,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
  • internetova reklama IAB slovakia talk

Internetová reklama v roku 2020 >>> 4.12.2019

 

Je milovaná i nenávidená. Ohováraná i chválená. Ale jedno je isté. Všetci dnes pojem internetová reklama berieme za súčasť marketingových aktivít a stratégií. Bez nej to nejde. Všetci chceme predávať. A mať zisk! Byť interaktívny v reklame. Byť o krok vpred.

 

Interaktívna reklama bude roku 2020 opäť skúšaná a pretriasaná. A aby sme mohli nahliadnuť do zákulisia, pozvala som si Dašu Karpelovú, výkonnú riaditeľku IAB Slovakia – združenie pre internetovú reklamu.

 

Budeme sa rozprávať o zásadných právnych aspektoch v oblasti interaktívnej reklamy a o dôležitosti transformácie digitálneho marketingu zajtrajška. Nakoľko má Daša nadhľad a objektívny postoj k tejto téme, budem teoretizovať ako je to s internetovou reklamou v Európe a aj na Slovensku.

 

Kľúčovými témami talku

A ako autorský zákon, K ako kódex, B ako brand safety.

Príďte s nami diskutovať do priestorov WebSupportu v stredu 4.12. o 18.00 hod. 

 

Diskusiu moderuje Jana Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing (Content agency). Budeme sa na vás tešiť!

 

>> EVENT NA FB <<<

 

>>LÍSTOK NA EVENT<<<

 

Category

Content marketing, Pre firmy