26625
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-26625,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Online plný hoaxov: Ako môžu uškodiť vašej značke?

Dnes je viac ako kedykoľvek predtým dôležité vedieť odhaliť hoaxy a konšpirácie a vnímať obsah v online svete triezvo. Prečo nie je jedno kde inzeruje značka? Na čo si dať pozor predtým ako zazdieľame obsah a prečo je podstatné odkiaľ čerpáme informácie?

Ktorý zdroj informácií je dôveryhodný a ktorý nie? Dnes si dáme mini lekciu o tom, ako sa naučiť čítať s porozumením a nebyť ovca, ktoré zdieľa konšpirácie, dezinformácie, hoaxy. Rozprávať sa budem s Petrom Jančárikom, ktorý je spoluzakladateľom portálu konspiratori.sk.

Diskusiu moderuje Jana Malaga, ktorá je špecialistkou na obsahový marketing a influencer marketing v boutique content marketing house Content agency www.contentagency.sk.

Content marketing od A po Zet sú diskusie so slovenskými odborníkmi z rôznych oblastí, ktorých spája láska k tvorbe obsahu.

 

Category

Content marketing, Pre blogerov, Pre firmy, Sociálne siete