22389
post-template-default,single,single-post,postid-22389,single-format-standard,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
člen Asociácie blogerov Rocky

Poznáte 4-nohých slovenských influencerov? V Asociácii blogerov sú až štyria

V blogovaní sa kreativite medze nekladú. Dokazuje to aj rozrastajúca sa skupina slovenských štvornohých influencerov – blogerov psov. Amélie the poodle, Bubu frenchie, Labky na cestách a Rocky na insta sú kombináciou roztomilosti, humoru a častokrát aj užitočných tipov a rád v tom správnom pomere.

Asociácia blogerov oslavuje už viac ako rok úspešného fungovania a okrem združovania slovenských blogerov a influencerov, sa stará aj o ich vzdelávanie, čím im pomáha rásť, rozvíjať sa a napredovať.

„Podľa rýchleho nárastu počtu členov a neutíchajúceho záujmu o vstup do Asociácie blogerov môžeme s radosťou konštatovať, že slovenskí influenceri majú neochvejný záujem vzdelávať a zlepšovať sa vo svojom hobby, z ktorého sa v stále viac prípadoch stáva práca na plný úväzok,“ konštatuje Jana Malaga, zakladateľka Asociácie blogerov a známej súťaže BLOGER ROKA®.

Najpočetnejšiu skupinu blogerov v Asociácii tvoria lifestyle blogeri

Tam zaraďujeme blogy zaoberajúce sa módou, krásou, knihami či inými oblasťami, ktoré jednoducho patria k životu. Po nich nasledujú veľmi obľúbené food blogy a travel blogy. Pri rôznorodosti tém a spracovaní blogov neexistuje žiaden limit a čím kreatívnejší nápad, tým lepšie!

 


Mohlo by vas tiež zaujímať:  INFLUENCER MARKETING: AKO MÔŽU SLOVENSKÍ INFLUENCERI ODPROPAGOVAŤ VAŠE PRODUKTY A SLUŽBY? (3. ČASŤ: NA INSTAGRAME)


Avšak influencermi a trendsettermi na Slovensku sa už stávajú aj psi!

Ak vám pri scrollovaní Instagramu chýba práve niečo takéto, začnite followovať jedného z našich štvornohých členov a o pravidelnú dávku roztomilosti a zábavy máte postarané.