22030
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22030,stockholm-core-2.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Sme o krok vpred. Formujeme trh a udávame trendy. Svedčia o tom naše vlastné projekty. Vďaka tomu vieme klientom ponúkať také riešenia, ktoré v praxi fungujú, sú nadčasové a neopozerané.

aplikácia mama mnam
goOnline (mobile friedly solutions)

Unikátne riešenie cenovo dostupnej mobilnej aplikácie kompatibilnej pre iPhony i Androidy. Cieľovou skupinou sú nielen autori kníh, ktorí chcú pre svojich čitatelov ponúkať bonusový obsah vo forme e-kníh či videí, ale aj pre tých, ktorí by chceli svoj obsah aj monetizovať a zároveň chrániť svoje autorské práva (know-how) a zabrániť pred zneužívaním i masovým šírením.

www.goonline.sk
Asociácia blogerov a influencerov

Pomáhame budovať slovenskú blogerskú scénu. Poslaním projektu je zastupovať influencerov a chrániť ich záujmy. Pomáhame im získať uznanie a rovnocenné miesto medzi ostatnými marketingovými nástrojmi. Vytvorili sme platformu na vzájomné spoznávanie sa, výmenu skúseností a vzdelávanie s dôrazom na nové marketingové trendy. Povinnosťou členov Asociácie blogerov je dodržiavať Etický kódex, ktorý vznikol ako prirodzený krok, a pre spoločnosť zdravá potreba, pri formovaní tohto nadčasového projektu.

www.asociaciablogerov.sk
Asociácia blogerov
sutaz BLOGER ROKA
Bloger roka

Každoročné prestížne udeľovanie cien najlepším slovenským blogerom.

Cieľom súťaže je prostredníctvom verejných nominácií, hlasovania verejnosti, divokej karty a posúdením odbornej poroty ohodnotiť aktívne tvoriacich slovenských blogerov, influencerov a youtuberov za uplynulý kalendárny rok.

www.blogerroka.sk
Mama, mňam

Prvá kuchárska kniha, v ktorej svoje recepty zozbierali známe slovenské blogerky a influencerky. Mama, mňam ponúka recepty pre deti od 0 do 3 rokov. V knihe nájdete jednoduché recepty bez použitia polotovarov, ktoré nakŕmia bábätkám brušká v priebehu pár minút. Kniha je doplnená fotografiami receptov a odborným výkladom Silvie Horeckej, ktorá garantuje základne princípy stravovania pre deti do 3 rokov. V knihe je 101 receptov od autoriek ako sú Kristína Tormová, Lenka Šóošová, Mirka Luberdová, Denisa Lipovská, Michala Grešková či Mirka Dobiš Michalková.

www.mamamnam.sk
kniha s receptami pre deti
barometer_cover
Influencer barometer

Aktuálne štatistiky, infografiky a tie najzaujímavejšie informácie o výnimočných ľuďoch, ktorí tvoria zaujímavý obsah na sociálnych sieťach. Súčasne stránka ponúka informácie o ukazovateľoch výkonnosti konkrétnych influencerov a blogerov z rôznych oblastí.

www.influencerbarometer.sk
Content marketing od A po zet

Live talk show, ktorú moderuje, Jana Malaga, špecialistka na content marketing a influencer marketing. Každý mesiac iný hosť. Každý mesiac nová téma prinášaujúca pohľad do sveta obsahového marektingu. Určené pre marketingových manažérov, freelancerov a influencerov.

Chcem si vybrať a počúvať podcasty
content marketing kniha